ВНУТРІШНІЙ ІСПИТ

Після проходження повного курсу навчання у автошколі проводяться внутрішні тестування.
До тестування допускаються учні, які закінчили повний курс навчання відповідно до навчальних планів та програм та отримали позитивні оцінки з усіх предметів. Відповідно до навчального плану підготовки водіїв, проводяться тести у навчальному закладі з предметів — «Правила дорожнього руху та основи керування автомобілем, безпека дорожнього руху», «Водіння автомобілем».
Теоретичний тест проводиться за екзаменаційними білетами, погодженими з міністерством освіти. Учень має відповісти на двадцять запитань.
Позитивно здав тести, вважається учень, який відповів правильно на 18 питань за 20 хвилин.
Учень має продемонструвати навички водіння.
Позитивним тестом вважається учень, який не зробив більше трьох помилок або не припустився помилки, яка викликала б втручання екзаменатора в керування автомобілем.

Іспит у ТСЦ

Після вдалої здачі внутрішніх тестів в автошколі, які включають теоретичну частину (правила дорожнього руху) і практичне водіння автомобіля, курсанти складають іспит у сервісному центрі (Колишнє МРЕО ДАІ).
До іспитів у ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні тестування в автошколі.
Теоретичний іспит із правил дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 запитань квитка. Для успішного складання іспиту Ви можете зробити не більше 2-х помилок.
Іспити в ДСЦ проводяться за затвердженим графіком. Іспит з водіння група випускників автошколи складає на машинах автошколи. Складання іспиту проводиться на автомобілях, на яких навчався курсант у присутності інспектора ДСЦ.
Практичний іспит з керування автомобілем проводиться у місті на затвердженому маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків та дорожньої розмітки. Екзаменаційні траси – траси вулиць прилеглих до ГСЦ.
При прибутті в ДСЦ Ви повинні ОБОВ’ЯЗКОВО при собі мати паспорт з пропискою, що діє на момент складання іспитів (без паспорта, Вас до іспитів ніхто не допустить) Ми щиро сподіваємося і робимо все, що в наших силах для того, щоб
Ви опинилися в рядах добре- підготовлених водіїв!